Menu

Jaka czapka na lato dla faceta? Znajdź idealny model!

Jaka czapka na lato dla faceta?
Jaka czapka na lato dla faceta?

Na rynku znajdziesz ogromny wybór czapek dla mężczyzn. Ale skąd wiesz, która czapka odpowiada Twoim potrzebom, i jaki kształt najlepiej pasuje do Twojego stylu? Oprócz kształtu czapki decydująca jest oczywiście również pora roku. Jeśli chcesz nosić swoją czapkę jako letnią, aby chronić się przed słońcem, rozważ czapki męskie z daszkiem.

Czapki męskie na lato – najlepiej te z daszkiem

Oprócz ochrony twarzy i zapewniania cienia przed oślepiającym słońcem, najlepsze czapki dla mężczyzn są niezwykle lekkie, oddychające, a podczas ciepłego lata są wyposażone w technologię odprowadzania wilgoci, dzięki czemu nie nakładasz na głowę mokrego materiału. Oczywiście musisz też umieć fajnie wyglądać, nosząc czapki. Uzupełnij więc swój wiosenno-letni look najlepszymi lekkimi czapkami, jakie możesz teraz kupić. Są niezbędnym dodatkiem w bieżącym sezonie, ale jaki styl wybrać?

Męska czapka – czapka baseballowa

Po raz pierwszy opracowana w 1860 roku, czapka męska bejsbolowa stała się jeszcze bardziej popularna w latach 1900, a ciągłe stosowanie tego stylu w sporcie jest prawdopodobnie powodem, dla którego stał się wiecznym trendem wśród mężczyzn. Kiedy ktoś myśli o czapce z daszkiem, prawdopodobnie wyobraża sobie odmianę baseball. Jest to styl, który jest niezmiennie, ten sam. Jednak wprowadzane są modyfikacje i czasem daszek ma mniejszą strukturę. Najlepsze czapki męskie dostępne są na https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Akcesoria_Czapki-239.html.

Do czego ubrać czapkę z daszkiem?

Czapka z daszkiem może być idealnym uzupełnieniem T-shirtów i luźnych dżinsów z latach 90., ale w ostatnich sezonach styl ten przebił się na nowoczesne stroje sportowe i rekreacyjne.

Aby uzyskać współczesny styl uliczny, możesz nosić wzorzyste wzory lub slogany na czapce z T-shirtami, wąskimi dżinsami lub spodniami jogger oraz parą skórzanych lub wyrazistych tenisówek. Alternatywnie, możesz wybrać prostszy tył z minimalistyczną czapką w jednolitym kolorze wykonaną z wysokiej jakości bawełny, a latem połączyć ją z koszulą i dopasowanymi szortami.

Proste stroje można uzupełnić dobrą czapką z daszkiem. Aby uzyskać czystą stylizację, możesz pomyśleć o minimalistycznych strojach o mocnych liniach, takich jak szyte na miarę koszule i szyte na miarę spodnie, które naprawdę skorzystają z dobrej bejsbolówki.

Czapka z daszkiem uszyta z 5 paneli – czapki męskie

Od pierwszych dni deskorolkarzy 5-panelowa czapka przechodziła z jednej niszy do drugiej, oferowana przez każdą liczącą się markę w stosunkowo krótkim czasie. W tym, co moglibyśmy nazwać” dzieckiem miłości” między czapką z daszkiem a klasyczną czapką rowerową, czapka wykonana z pięciu części ma właśnie to – pięć zszytych paneli tworzy projekt, który jest określony przez nieco krótszy, prosty daszek w przeciwieństwie do dłuższego, zakrzywionego w wersji baseball.

Chociaż dziś jest bardzo popularna, pięciopanelowa czapka męska jest nadal znacznie rzadsza niż czapka z daszkiem, dzięki czemu zachowuje fajny element. Nie musisz być maniakiem streetwearu, żeby ją nosić. Po prostu połącz ją z białym T-shirtem i granatowymi plisowanymi spodniami i gotowe.

Zasadniczo czapka bejsbolówka z siateczkową tylną połową, czapka typu trucker naturalnie pasuje do dzisiejszej mody – trendu logo i napisów, na który jest teraz obsesja w świecie mody. Dlaczego by nie wybrać żartobliwego motto, aby pokazać swoją wiedzę o jego pochodzeniu lub wesprzeć swoją ulubioną drużynę sportową własnym podejściem?

4.7/5

Zobacz też

Wybierz profesjonalny kurs makijażu. Ucz się pod okiem ekspertów

Wybierz profesjonalny kurs makijażu. Ucz się pod okiem ekspertów

Wybierając kurs makijażu, warto zwrócić uwagę na kilka szczególnie istotnych kwestii. Przede wszystkim powinien być on prowadzony przez doświadczonych profesjonalistów, którzy śledzą aktualne trendy i wiedzą, co się dzieje w branży. Po drugie, zajęcia muszą opierać się zarówno na ćwiczeniach praktycznych, jak i dostarczać uczestnikom solidną dawkę wiedzy teoretycznej. Trzecim elementem jest różnorodność omawianych zagadnień. Pytanie tylko, czy wszystkie te kwestie da się połączyć i znaleźć w jednym miejscu? Tak, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Dlaczego warto zapisać się na kurs makijażu w Artystycznej Alternatywie? Na kompleksowy kurs makijażu zapisać się można w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa, która […]

Co zrobić, aby włosy szybciej rosły?

Co zrobić, aby włosy szybciej rosły?

Co zrobić, aby włosy szybciej rosły? Gęste, jedwabiste oraz w pełni zdrowe włosy to najskrytsze marzenie każdej z nas. Niestety, nie każdą osobę natura obdarza bujną fryzurą. Niekiedy włosy są cienkie, słabe oraz nadmiernie wypadają. Co zrobić by włosy szybciej rosły? Jak sprawić, że były piękne oraz stały się powodem do wielkiej dumy? Kilka słów z życia włosa… Ludzkie włosy średnio rosną około jednego centymetra miesięcznie, a u wielu osób mogą osiągnąć maksymalną długość do około 70 centymetrów. Naturalny cykl wzrostu włosów powtarza się cyklicznie około 20 – 30 razy w ciągu całego naszego życia, a więc średnio co 3 […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *